żyrandole

Żyrandole do pokoju na miarę XXI wieku

Żyrandole są bardzo cenione w modzie dekoratorskiej już wiele lat i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec zmianie. Ich design idealnie odpowiada wymogom stawianym przez nowoczesny styl. Można je dopasować do skandynawskiego i minimalistycznego wnętrza. Warto również pamiętać, że mogą one dopełnić wnętrza modernistyczne i awangardowe. Nowoczesne żyrandole osadzone są w tradycyjnych kanonach wzornictwa, dlatego pasują do każdego salonu i pokoju dziennego.

Wiszące żyrandole – stylowe, gustowne i niezwykle eleganckie

Stylowe, gustowne i eleganckie, wiszące żyrandole wyposażone są w porządne klosze. Snop światła skierowany jest w dół, dlatego tego rodzaju abażury doskonale oświetlą każdy zakamarek. Mogą być montowane nad stołami bądź w centralnym punkcie sufitu. W nowoczesnych modelach, metalowe elementy powlekane są czarnym bądź złotym, ozdobnym lakierem, przez co całość wygląda bardzo atrakcyjnie. Modna oprawa na pewno podkreśli dworkowy styl i nada charyzmy pomieszczeniom.

żyrandole

Czym się wyróżnia nowoczesne oświetlenie do pokojów?

Żyrandole do pokoju jak np. te tutaj projektowane są często z kompozytów metalowych oraz alabastrowego szkła. Całość prezentuje się bardzo wytwornie. Bardzo modne są także klosze o charakterystycznym, stożkowym kształcie i metalowych detalach. Mogą być one stylizowane na starodawne i ponadczasowe oświetlenie. Pasują do minimalistycznych i stonowanych wnętrz. Tego rodzaju żyrandole są cenione przede wszystkim w modzie dekoratorskiej za:

  • wykonanie z porządnych kompozytów,
  • eleganckie, niebanalne wzornictwo,
  • doskonałe walory użytkowe,
  • efektowne wykończenie wszystkich szczegółów.