Modna i stylowa łazienka tanim kosztem

Łazienki w wielu domach, coraz częściej przypominają swoistego rodzaju pokoje do relaksu i odprężenia po ciężkim i stresującym dniu. Wiele osób stojących przed dylematem wyposażenia łazienek nie do końca wie, co powinno się w nich znaleźć by były funkcjonalne, praktyczne i stylowe. Na co więc zwrócić uwagę na zakupach? Poniżej kilak cennych wskazówek.

  1. Asortyment
    Salon łazienek często oferuje klientom bogaty asortyment, z którego ciężko wybrać najodpowiedniejsze sprzęty. Do wyboru jest więc wiele różnorodnych kabin prysznicowych, nowoczesne i stylowe wanny w rozmaitych rozmiarach oraz o ciekawych kształtach (prostokątne, owalne, półokrągłe), eleganckie umywalki, łatwe w montażu toalety, klasyczne lub designerskie wieszaki oraz modernistyczne i stylowe półki. Wielu dekoratorów wnętrz oraz projektantów stawia na rzeczy ponadczasowe. Takie, które bez problemu można dopasować do trendów, które aktualnie panują w modzie wnętrzarskiej. Najczęściej jest to wyposażenie łazienek wykonane z dobrych jakościowo materiałów, o klasycznych kształtach i stonowanych kolorach.
  2. Co jest teraz modne?
    Wyposażenie łazienek powinno być w 100% dostosowane do stylu i charakteru domowników. Dobrze również, by chociaż jej część nawiązywała do aktualnych trendów. I tak np. salon łazienek wskazuje, iż na topie są łazienki, który zarówno na podłodze, jak i ścianach mają płytki przypominające wyglądem marmur lub takie, które nawiązują do stylu rustykalnego, w którym dominuje surowe drewno i dekoracje w kolorze intensywnej zieleni. Taki styl świetnie odnajdzie się w każdej łazience, niezależnie od metrażu. Zarówno małe, jak i te większe powierzchnie można bowiem urządzić w bardzo różnorodny sposób łącząc ze sobą w prosty sposób różne style, materiały i faktury. Wystarczy pomysł i ciekawy asortyment.