Jak ułatwiać sobie życie (i mycie)

Czyli o tym jak ułatwiać sobie mycie szyb przy pomocy niezawodnej myjki do okien Karcher. Praktyczne rady jak jej używać i do czego można ją wykorzystać. 

Jak działa myjka? 

Tajemnicą świetnego rezultatu jaki można osiągnąć przy użyciu myjki jest zasysanie wody z czyszczonej powierzchni. Dzięki temu nie pozostawiamy smug ani zacieków, a mycie jest proste i szybkie. Wystarczy przy pomocy spryskiwacza rozprowadzić środek czyszczący, a następnie zebrać go myjką. Nie trzeba martwić się o otoczenie sprzątanego obszaru, cała woda jest skutecznie zbierana i nie rozchlapuje się. Szczelny pojemnik utrzymuje wilgoć wraz z nieczystościami wewnątrz urządzenia. Dzięki temu czyszczenie jest dużo bardziej efektywne niż przy użyciu tradycyjnych metod. 

Szyby to dopiero początek. 

Myjki do okien Karcher poradzą sobie z każdą gładką, wodoodporną powierzchnią. Utrzymanie porządku w łazience stanie się prostsze. Lustro, płytki czy kabina prysznicowa mają lśnić czystością? Z myjką zostaną wyczyszczone szybko i łatwo. Urządzenie może pracować w każdym kierunku, nietypowe kształty nie stanowią przeszkody. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi przewód zasilający nie ogranicza ruchów ani zasięgu pracy. Ergonomiczny kształt i cicha praca zapewniają komfort użycia myjki.