stella accessories

Aranżacja łazienki z glazurą patchwork

Płytki patchwork królują na ścianach i podłogach, tworząc niepowtarzalną aranżację wnętrza. Najbardziej popularne były i nadal są szare płytki patchwork nawiązujące stylem do tradycyjnych kafli cementowych bądź glazury hiszpańskiej. Charakteryzują je misterne malunki utrzymane w jednolitej gamie barw ,od grafitu, przez różne tony szarości, aż do bieli.

Czarno-białe płytki patchwork, idealnie pasują do wnętrz klasycznych, np. angielskich czy francuskich, a także nowoczesnych. Kolorowe z kolei tworzą nietuzinkową i oryginalną aranżację pomieszczenia.

stella accessories

Stella accessories idealne w połączeniu z glazurą patchwork

Tylko z pozoru nieco większe kłopoty aranżacyjne mogą wystąpić we wnętrzach z kolorowymi płytkami patchwork. Aby uniknąć chaosu i zbyt dużej gry kolorów z formą, warto zadbać o dobór odpowiednich detali.
Eleganckie akcesoria firmy Stella dostępne w https://home100.pl/stella-accessories doskonale uzupełnią aranżację patchworkowego wnętrza łazienki.
Stella accessories łączą w sobie wysoką estetykę i funkcjonalność. Do ich produkcji wykorzystano najlepsze materiały, takie jak mosiądz, stal nierdzewna, a także stopy metali lekkich. Gwarantuje to dużą trwałość i wytrzymałość dodatków Stella.

Do jakich wnętrz pasują płytki patchwork?

Zastosowanie glazury patchworkowej jest bardzo szerokie. Dzięki swojej formie i kolorystyce spełni rolę dekoracji zarówno w kuchni, łazience, jak i innych domowych pomieszczeniach. Płytki typu patchwork są doskonałe zarówno na podłogę, jak i ozdobę ścian.
Mogą także służyć do oddzielenia funkcji przeznaczenia w pomieszczeniu.
Odporne na czynniki zewnętrzne, pięknie wyglądają położone na tarasie, czy balkonie.